KURUMSAL

SAĞLIK KONUSU CİDDİ BİR KONUDUR

- Sadece Türkiye\\\'de değil, dünyada alternatifi olmayan ve bu konuda kendini ispatlamış, hiçbir yan etkisi olmayan ve onaylanmış olan Furkan Bitki Çayı\\\'ndan bahsetmek istiyorum.
- Ben Furkan Bitkilerinin sahibi Selahittin Yenilmez.
- 1990 yılından 1995 yılına kadar tıbbi bitkiler üzerinde hemeroid, varis, sindirim bozukluğu gibi hastalıkların destek tedavisi için bitkisel yöntemlerle araştırma yaparak sonuca ulaştım.
- 1995 yılında buluşu gerçekleştirdim ve 2000 yılında Furkan Şifalı Bitkiler Üretim San. Ltd. Şti. kurdum ve 2004 yılında Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı\\\'ndan Furkan Bitki Çayının ruhsatını ve satış onayını aldım. Siz sayın hastalarımıza, yukarıda saymış olduğumuz hastalıkların desteklenmesinin, Furkan Bitki Çayı ile mümkün olduğunu iddia ediyoruz.

 

-Bitkiler, topraktan emdikleri maddeleri, metabolizmalarında insan bedeninin özümseyeceği bileşenlere çevirirler.Bu bileşenlerin bir kısmı, tedavi amacıyla kullanılan etken maddelerdir(uçucu yağlar, alkoloitler, tanenler). Bir bitkinin iyileştirici özelliğiancak ana etken maddenin izole edilmesiyle anlaşılabilir. Ancak etkileyiş biçiminde önemli farklar görülebilir. Elde edilen preparatların etkinliği bazen bitki çaylarının iyileştirici etkileri kadar yeterli olmayablir.Şifalı bitki çayları, insanı bütünsel anlamda etkiler. Doğal ilaçlarla tedavinin önemli yanı; bedenin kendini iyileştirebilen gücüne canlılık kazandırabilmesi ve günlük rahatsızlıklara karşı destekleyici yada koruyucu olabilmesidir.Bu anlamda Furkan Bitki Çayı; Hemoroid(Basur), Varis, sindirim sistemi rahatsızlıklarına karşı destekleyici ve koruyucu etki sağlamaktadır.UNUTMAYIN SAĞLIK EN GÜZEL MUTLULUKTUR.
Selahattin YENİLMEZ